reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to es translation catalogue (12 entries)

en: Action
es: Acción

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Cacheable
es: Almacenable en caché

en: Configuration
es: Configuración

en: Threshold
es: Umbral

en: Secret key
es: Llave secreta

en: Spam control
es: Control de spam

en: About
es: Acerca de

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Not defined
es: Sin definir
