reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Action
fa: عملکرد

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Cacheable
fa: قابل ذخیره سازی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Threshold
fa: آستانه

en: About
fa: درباره

en: Error message
fa: پیام خطا
