reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Action
hy: Գործողություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն
