reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Action
mr: कृती

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Configuration
mr: संरूपण
