reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Action
sk: Akcia

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Spam control
sk: Kontrola spamu

en: About
sk: Informácie o

en: Error message
sk: Chybová správa
