reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Action
sr: Акција

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
