reCAPTCHA v3 (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Action
sv: Åtgärd

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Cacheable
sv: Cachbar

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Spam control
sv: Reglerar spam

en: About
sv: Om

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Not defined
sv: Ej angiven
