reCAPTCHA v3 (8.x-1.8) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Label
my: အညွန်း

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်
