reCAPTCHA v3 (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Action
ro: Acțiune

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Cacheable
ro: Disponibil pentru caching

en: Configuration
ro: Configurație

en: Threshold
ro: Prag

en: Spam control
ro: Control de spam

en: About
ro: Despre

en: Error message
ro: Mesaj de eroare

en: Not defined
ro: Nedefinit
