reCAPTCHA v3 (8.x-1.8) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Action
ru: Действие

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Cacheable
ru: Кэшируемое

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Secret key
ru: Ключ сервера

en: Spam control
ru: Защита от спама

en: About
ru: Информация

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Not defined
ru: Не определено

en: Site key
ru: Ключ сайта

en: Challenge
ru: Контроль знаний

en: The site key
ru: Ключ клиента

en: The secret key
ru: Ключ сервера
