reCAPTCHA v3 (8.x-1.9) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે

en: Error message
gu: ભૂલ સંદેશ

en: Not defined
gu: વ્યાખ્યાયિત નથી
