reCAPTCHA v3 (8.x-1.9) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Action
it: Azione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Cacheable
it: Cacheabile

en: Configuration
it: Configurazione

en: Threshold
it: Soglia

en: Spam control
it: Controllo spam

en: About
it: Informazioni

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Not defined
it: Non definito
