reCAPTCHA v3 (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Action
te: చర్య

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: About
te: గురించి

en: Error message
te: పొరపాటు సందేశం
