Recently Read (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Block
ne: ब्लक

en: Authored by
ne: लेखक

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Track
ne: पथ

en: Machine name
ne: मशीन नाम
