Recently Read (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Types
nl: Soorten

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Block
nl: Blok

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Other
nl: Andere

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Track
nl: Opvolgen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Bundles
nl: Bundels

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Asc
nl: Oplopend

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.
