Recently read (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Types
ku: جۆرەکان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Block
ku: بلۆک

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Track
ku: شوێن پێ هەڵگرتن
