Recently read (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Types
sl: Tipi

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: Block
sl: Blok

en: Never
sl: Nikoli

en: Authored by
sl: Avtor

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Track
sl: Sledi

en: Machine name
sl: Strojno ime
