Recently read (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: List
ta: பட்டியல்

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: User
ta: பயனாளர்

en: Node
ta: கணு

en: Block
ta: கட்டம்
