Recently Read (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: List
ast: Llista

en: Enabled
ast: Activáu

en: Taxonomy
ast: Taxonomía

en: Reset
ast: Reafitar

en: Types
ast: Tribes

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Node
ast: Noyu

en: Block
ast: Bloque

en: Never
ast: Nunca

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Configuration
ast: Configuración

en: Other
ast: Otru

en: Track
ast: Rastrexar
