Recently Read (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Types
az: Tiplər

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Block
az: Blok

en: Never
az: Heç vaxt

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Bundles
az: Paketlər
