Recently Read (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Types
eu: Motak

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Node
eu: Nodoa

en: Block
eu: Blokea

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Session ID
eu: Sesio ID-a

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Track
eu: Aztarna

en: Apply
eu: Ezarri

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Asc
eu: Goraka
