Recently Read (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: List
is: Listi

en: Enabled
is: Virkjað

en: Taxonomy
is: Taksonomi

en: Reset
is: Tómstilla

en: Types
is: Sløg

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Node
is: Knútur

en: Block
is: Blokkur

en: Never
is: Ongantíð

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Other
is: Annað

en: Track
is: Spora

en: Machine name
is: Maskinnavn
