Recently Read (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Types
hy: Տեսակներ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Never
hy: Երբեք

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
