Recently Read (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: List
is: Listi

en: Enabled
is: Virkt

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Reset
is: Endursetja

en: Types
is: Tegundir

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi

en: Created
is: Stofnað

en: Node
is: Nóða

en: Block
is: Blokk

en: Never
is: Aldrei

en: Authored by
is: Höfundur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Track
is: Rekja

en: Apply
is: Virkja
