Recently Read (8.x-1.1) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Reset
kk: Ысыру

en: Types
kk: Типтар

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Block
kk: Блок

en: Never
kk: Ешқашан

en: Authored by
kk: Автор

en: Other
kk: Басқа

en: Track
kk: трек
