Recently Read (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Types
lt: Tipai

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Block
lt: Blokas

en: Never
lt: Niekada

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Track
lt: Sekti

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
