Recently Read (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Types
lv: Veidi

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Block
lv: Bloks

en: Never
lv: Nekad

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Track
lv: Sekošana

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Bundles
lv: Komplekti
