Recently Read (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: List
mr: यादी

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Types
mr: प्रकार

en: ID
mr: आय डी

en: User
mr: सदस्य

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Node
mr: शाखा

en: Block
mr: भाग

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Authored by
mr: लेखक

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
