Recently Read (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: Enabled
os: Иу у

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Reset
os: Раздæрау

en: Types
os: Типтæ
