Recently Read (8.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Track
pa: ਟਰੈਕ
