Recently Read (8.x-1.1) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: List
ps: لړ

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Types
ps: ډولونه

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Block
ps: غونډ

en: Never
ps: هيڅکله

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundles
ps: بنډلونه
