Recently Read (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: List
sq: Lista

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Reset
sq: Rifillo

en: Types
sq: Llojet

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Node
sq: Nyjë

en: Block
sq: Bllokuar

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Track
sq: Gjurmët
