Recently Read (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: List
th: ดูลิสต์

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Never
th: ไม่เคย

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Other
th: อื่นๆ

en: Track
th: ตามรอย

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
