Recently Read (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Types
bg: Типове

en: Label
bg: Заглавие

en: Created
bg: Създадено

en: Block
bg: Блокирай

en: Never
bg: Никога

en: Authored by
bg: Написано от

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Track
bg: История

en: Apply
bg: Търси
