Recently Read (8.x-1.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: List
bn: তালিকা

en: Block
bn: ব্লক

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
