Recently Read (8.x-1.2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: List
fi: Lista

en: Reset
fi: Palauta

en: Types
fi: Tyypit

en: Label
fi: Tunnus

en: Created
fi: Luotu

en: Block
fi: Lohko

en: Never
fi: Ei koskaan

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Other
fi: Muu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Track
fi: Seuranta

en: Apply
fi: Käytä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundles
fi: Paketit

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
