Recently Read (8.x-1.2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: List
fil: Listahan

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Created
fil: Inilikha

en: Block
fil: Tipak

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Track
fil: Subaybayan
