Recently Read (8.x-1.2) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Created
nn: Laga

en: Block
nn: Blokk

en: Never
nn: Aldri

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Track
nn: Spor

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
