Recently Read (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: List
ar: لائحة

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Types
ar: الأنواع

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Block
ar: الصندوق

en: Never
ar: أبدا

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Other
ar: آخر

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Track
ar: تتبع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
