Recently Read (8.x-1.3) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: List
be: Спіс

en: Reset
be: Скінуць

en: Types
be: Тыпы

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Block
be: Блок

en: Never
be: Ніколі

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Configuration
be: Налады

en: Other
be: Іншыя

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Track
be: Адсочваць

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці
