Recently Read (8.x-1.3) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Types
bo: རིགས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Session ID
bo: སྦྲེལ་ཡུན་གྱི་ཨང་རྟགས

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Track
bo: རྗེས་འདེད

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Bundles
bo: སྡེབ

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
