Recently Read (8.x-1.3) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Label
km: ស្លាក

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Block
km: ប្លុក

en: Never
km: កុំ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Track
km: តាមដាន​

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
