Recently Read (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: List
pl: Lista

en: Reset
pl: Resetuj

en: Types
pl: Typy

en: Label
pl: Etykieta

en: Created
pl: Utworzono

en: Block
pl: Blok

en: Never
pl: Nigdy

en: Session ID
pl: Identyfikator sesji

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Track
pl: Historia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundles
pl: Zestawy

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Entity types
pl: Typy encji
