Recently Read (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: List
ro: Listă

en: Reset
ro: Resetează

en: Types
ro: Tipuri

en: Label
ro: Etichetă

en: Created
ro: Creat

en: Block
ro: Bloc

en: Never
ro: Niciodată

en: Session ID
ro: Identificator de sesiune

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: Other
ro: Altele

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Track
ro: Urmăreşte

en: Apply
ro: Aplică

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: Bundles
ro: Tipuri

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Entity types
ro: Tipuri de entități
