Recently Read (8.x-1.3) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: List
ur: فہرست

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Types
ur: اقسام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Entity type
ur: Entity کی قسم
