Recently Read (8.x-1.4) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Reset
et: Tühista

en: Types
et: Tüübid

en: Label
et: Nimetus

en: Created
et: Loodud

en: Block
et: Plokk

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Session ID
et: Seansi ID

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Track
et: Jälgi

en: Apply
et: Rakenda

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundles
et: Kogumid

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Entity types
et: Olemi tüübid
