Recently Read (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Label
my: အညွန်း

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Track
my: လှုပ်ရှားမှုများ
