Recently Read (8.x-1.5) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: List
gu: સૂચિ

en: Types
gu: પ્રકાર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Never
gu: કદી નહી

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Other
gu: અન્ય

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
