Recipe (8.x-2.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page
ka: გვერდი

en: 1 minute | @count minutes
ka[0]: 1 წუთი
ka[1]: @count წუთი

en: 1 hour | @count hours
ka[0]: 1 საათი
ka[1]: @count საათი

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Desc
ka: აღწერა

en: fields
ka: ველები

en: Hidden
ka: დამალული

en: Source
ka: წყარო

en: author
ka: ავტორი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Above
ka: ზემოთ

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: - All -
ka: - ყველა -
