Recipe (8.x-2.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Import
sq: Importo

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: 1 hour | @count hours
sq[0]: 1 orë
sq[1]: @count orë

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: Above
sq: Sipër

en: Abbreviation
sq: Shkurtim

en: Notes:
sq: Shënime:
